Yazı İşleri Müdürü
Mahmut YENİAY

Kahramanmaraş İli, Pazarcık İlçesi nüfusuna kayıtlı olup, ilk, orta ve lise tahsilini ilçesinde tamamlamıştır. Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi Mezunu olup, 25.07.1985 tarihinde başladığı memuriyet görevinde Pazarcık, Şebinkarahisar, Düziçi ve Ödemiş' te toplam 24. yılını çalışmaktadır.Halen Ödemiş Kaymakamlığı Yazı İşleri Müdürlüğü görevini yürymektedir.  Ödemiş Etik Komisyonunda Komisyon Başkanı olarak görevlendirilmiştir. Evli ve 2 çocuk babasıdır.

   

 

         Yazı İşleri Şefi
            Emine ŞAHBAZ

 
İzmir İli Ödemiş İlçesi nüfusuna kayıtlı olup, 17.08.1976 Ödemiş doğumludur. İlk, orta ve lise tahsilini Ovakent beldesinde tamamlamış olup, Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi mezunudur.T.C. Ziraat Bankası Ovakent Şubesinde Bilgisayar İşletmeni olarak 15.02.1999 tarihinde ilk görevine başlamıştır. Kurum değişikliği ile İzmir Valiliği İl Yazı İşleri Müdürlüğüne V.H.K.İ. olarak atanmış ve halen Ödemiş Kaymakamlığı İlçe Yazı İşleri Müdürlüğünde Şef olarak görevine devam etmektedir. Evli ve 2 çocuk annesidir.

 

                                                                                                                                                      Veri Hazırlama ve Kontrol işletmeni
                                                                                                                                                                        Pınar GÜRLER


İzmir İli, Ödemiş İlçesi nüfusuna kayıtlı 16.07.1983 Ödemiş doğumludur. İlk, orta ve lise tahsilini ilçesinde tamamlamış olup, Ödemiş Ticaret Meslek Lisesi mezunudur.07.01.2013 tarihinde memuriyet görevine başlamış olup, Ödemiş Kaymakamlığı Yazı İşleri Müdürlüğünde Veri Hazırlama ve Kontrol İşletmeni olarak görevine devam etmektedir. Evli ve2 çocuk annesidir.


 

      Veri Hazırlama Kontrol İşletmeni
         Müşerref TARAKÇI


01.04.1988 Aydın doğumludur. Sırasıyla Çine Atatürk İlköğretim Okulu, Çine Lisesi, Akdeniz Üniversitesi Büro Yönetimi ve Sekreterlik, Anadolu Üniversitesi İşletme bölümünü bitirmiştir. 13.01.2012 tarihinde memuriyete başlamış olup, Ödemiş Kaymakamlığı Veri Kontrol İşletmeni olarak görevine devam etmektedir. Evli ve 1 çocuk annesidir.  Bilgisayar İşletmeni
   Yaşar SARI

İzmir İli Ödemiş İlçesi nüfusuna kayıtlı olup, 28.11.1978 Ödemiş doğumludur. İlk ve ortaöğrenimini Birgi beldesinde, Liseöğrenimi Ödemiş'te tamamlamış olup, Zonguldak Karaelmas Üniversitesi Safranbolu Meslek Yüksek Okulu mezunudur.05.03.2007 tarihinde Mehmet Akif Ersoy Üniversitesinde ilk görevine başlamıştır. Kurum değişikliği ile 02.09.2013 tarihinde Ödemiş Kaymakamlığı İlçe Yazı İşleri Müdürlüğü Bilgisayar İşletmeni kadrosuna atanmıştır. Evli ve 1 çocuk babasıdır.

 

                                                                                                                                                                       4/B Personel
                                                                                                                                                               Yusuf KARABACAK

İzmir İli, Beydağ İlçesi nüfusuna kayıtlı 12.05.1977 Eğridere doğumlu olup, Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi Kamu Yönetimi mezunudur. 17.02.2009 tarihinde Ödemiş Kaymakamlığı Yazı İşleri Müdürlüğünde 4/B'li Personel olarak çalışmaya başlamıştır. Evli ve iki çocuk babasıdır.