'18-21 Mart Yaşlılara Saygı Haftası' çerçevesinde, Ödemiş Belediyesi tarafından 23 Mart Pazartesi günü Mutahhar Şerif Başoğlu huzurevinde öğle yemeği düzenlendi.
Yemeğe huzurevi sakinleri ev sahipliği yaparken, Kaymakam Celil ATEŞOĞLU, Garnizon Komutanı Binbaşı Hasan YÜZÜAK, Belediye Başkanı A.Mahmut BADEM ve eşi Nevin BADEM, İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Muharrem AYDIN, İlçe Emniyet Müdürü Okan KESTEK, CHP İlçe Başkanı Nazan DÖNMEZ ile belediye meclis üyeleri katıldı.
Birlikte yenilen yemeğin ardından konuşma yapan Kaymakam Celil ATEŞOĞLU: 'Bizler her zaman yanınızda olmayı çok istiyoruz fakat görevlerimizin yoğunluğu da buna izin vermiyor. Bugün burada sıcak, samimi bir ortamda sizlerle olmaktan ben çok mutluyum. Haftanız kutlu olsun, herkese sağlıklı günler diliyorum.' dedi.
Huzurevi sakinlerinden Aydahan DERDİYOK kemanı ile birbirinden güzel parçaları protokol üyeleri için söyledi. Ödemiş Belediyesi tarafından kimin neye ihtiyacı varsa usulü temin edilen hediyeler ise protokol tarafından huzurevi sakinlerine takdim edildi.

Haberin Fotoğrafları: